Úvod » Reference

Reference

" Na jednom vystoupení Jaroslava Duška mě velmi zaujala poznámka, že Toltéci nemají výraz pro pojištění. Vůbec tento institut neznají. Proč se pojišťovat, vždy se přece najde někdo, kdo vám pomůže… "

- Lada Vávrová, kouč

 

Nechat se koučovat Ladou Vávrovou je cesta, cesta ke kořenům, když se tam chcete, nebo potřebujete vydat, cesta ke hvězdám, když je Vám Vaše aktuální zeměkoule malá. Dovede Vas vyslechnout, provede Vás analýzou toho, co Vás pálí, nebo kde tápete a pak najednou přijde okamžik kdy víte , jak dál, a když ne přímo jak dál, tak alespoň kudy se vydat, kde je to světlo ve tmě.

A  ještě z toho máte dobrý pocit, že Vás nikdo nenutí se zlomit v pase, ať už mentálně, nebo doopravdy. 

- PharmDr. Jiří Stránsky,Business Director Pharma at Sprinx Systems,a.s.

 " Koučovaní od Lady byl především zážitek lidský, s pochopením, pokorou a to celé v atmosféře důvěry. Profesionální přístup byl samozřejmostí, účinek dlouhodobý. Děkuji za přínosné setkávaní. "

- MUDr. Jitka Rathauska, MBA, EU Academy, s.r.o.

Po roce samostatného podnikání jsem najednou měla pocit, že se točím  v kruhu a moje výsledky neodpovídají úsilí, které práci věnuji. K Ladě jsem si šla původně nezávazně postěžovat a zeptat se na její názor. Místo názorů nebo rad mi nabídla pár koučovacích sezení. K podobným technikám jsem neměla nikdy moc důvěru, o to víc mne průběh a hlavně konkrétní výsledek překvapil. Sezení mi pomohla podívat se na moje služby, zákazníky i chování z jiného úhlu, objevila jsem nové myšlenky, utřídila jsem si názory na svoje problémy. A hlavně se mi vrátilo sebevědomí a chuť do další práce. To, že jsme s Ladou byly naladěné na podobnou lidskou a názorovou vlnu už pak byla jen pověstná třešinka na dortu.
- Alena Rosáková, konzultant v oblasti marketingové komunikace

" Díky několika setkáním s Ladou jsem konečně pochopil, že nelze oddělit pracovní problémy od osobního života.  Vše je jenom jeden příběh. Děkuji za trpělivou a laskavou práci s mojí určitě ne jednoduchou  osobou. "

- David Skrbek, Key Account Manager CZ,SK, Zumtobel Lighting

Musím se přiznat, že kouče obecně vůbec nemám rád. Drtivá většina jsou lidi co v životě nic nedokázali, udělali si nějaký kurz a teď by mi chtěli radit - resp. koučovat mne "jak dělat můj byznys".
Lada je však světlou výjimkou. Umí totiž poslouchat co říkáte, opravdu jí to zajímá a současně vás "donutí" opustit prostor vyzkoušených frází a vrhnout se do zóny "co kdyby ... ", kde se rodí zajímavá řešení. Můj názor na kouče obecně se nijak nezměnil, ale Lada je skvělá :-).

- Arnošt Štěpánek, owner CCN plus, s.r.o.

 

© 2013-2019, Lada Vávrová - koučování

Realizace a SEO: CCN PLUS s.r.o.